Eestlased valisid kinnisvaraportaali City24 korraldatud rahvahääletusel parimaks uusarenduseks Endover Kinnisvara arendatava Aurora Pargi.

Aprillist mai keskpaigani City24 Facebooki lehel toimunud hääletuse võitis ülekaalukalt Aurora Park. Teisele kohale jäi Meerhof 2.0 ning kolmandaks Kalamaja Residents.

“Eesti lemmikuusarenduse konkursil osales sel aastal kokku 42 arendust. Aurora Pargi tugevustena tõid hääletajad välja terviklikku elukeskkonda, järve lähedust ning korteritest avanevaid kauneid vaateid,” ütles City24 müügijuht Marge Rebane.

Aurora Park on Endover Kinnisvara poolt Haaberstisse Harku järve vahetusse lähedusse ehitatav uusarendus, mille müük algas tänavu aprillis. Hoone populaarsust ilmestab fakt, et avaliku müügi alguseks oli omaniku leidnud juba 50% korteritest.

Aurora Pargi teeb unikaalseks terviklikult lahendatud ning Endover Kinnisvara poolt väljaehitatav roheline park-õueala, kus on pikniku- ja grillipaigad, mänguväljakud, uisu- ja hokiväljak, pallimänguplats, lemmikloomaala ning mitmed teised vabaajaveetmise võimalused.

Aurora Park saab olema terviklik elukeskkond, kus läbimõeldult lahendatud on nii hoone kui ka selle lähiümbrus. Lühikese jalutuskäigu kaugusel on Harku järv, selle lähedal asuvad terviserajad, koolid, lasteaiad ja kaubanduskeskused.

Korterite hinnad algavad 46 000 eurost, ruumeetrihind alates 1229 eurost. Keskmine on aga 1530 eurot, mis teeb sellest Tallinna ühe soodsaima arenduse. Saadaval on 34,2 kuni 92,6- ruutmeetrised 2-4toalised korterid. Esimeses etapis valmib 102 korterit.

Endover Kinnisvara on 1995. aastal asutatud kinnisvarainvesteeringute juhtimise ja kinnisvaraarenduse alal tegutsev ettevõtete grupp, mis tegutseb nii Eestis kui ka väljaspool. Ettevõttel on 21 aastat kogemusi nii hoonete rekonstrueerimisel kui ka uusehitiste rajamisel. Ettevõte arendab praegu Tallinna südalinnas ja selle lähiümbruses 9 hoonet.

Aurora park

Aurora park

Aurora park

Aurora park

Aurora park

Aurora park

Aurora park

Aurora park

Aurora park