Endover Kinnisvara tõi turule kinnisvaraportaali, kus lisaks tavapärastele kriteeriumidele saab uue kodu valimisel lähtuda näiteks vaatest, teenuste lähedusest ja päiksepaistest tubades.

Aadressil www.endover.ee asuva uue otsingusüsteemi eesmärk on võimaldada inimesele leida tema soovide, vajaduste ja elustiiliga kõige paremini sobiv kodu. Näiteks saab valida, kas uut kodu ümbritseb rahu ja vaikus, hoogne linnaelu, meri ja rand või kohvikud ja restoranid. Kas päike paistab magamistuppa hommikul või õhtul terrassile. Kas kodus on merevaade, rõdu, targa kodu lahendus, maast laeni aknad või kõrged laed.

Endover Kinnisvara Eesti piirkonna juhi Oliver Makko sõnul loodi uus, erilisi otsivõimalusi pakkuv koduleht klientidelt kogutud tagasiside põhjal, et teha tulevaste koduotsijate elu kergemaks.

“Inimeste unistuste kodu ei koosne ainult tubade ja ruutmeetrite arvust ning hinnast, uue kodu otsija teab tegelikult väga täpselt, mis tema kodu juurde peaks kuuluma, kuid tuntumates kinnisvaraportaalides nende valikute järgi otsida ei saa,” ütles Makko “Kogusime klientide küsimused ning eelistused kokku ja lõime täiesti uue kinnisvara otsingusüsteemi, mis võimaldab meie arenduste seast otsida täpselt sobiva uue kodu.”

Makko lisas, et kui inimene teab, et tema jaoks on oluline hea ühistranspordiühendus, koolide lähedus või õhtune päiksepaiste elutoas, ei pea ta enam kulutama tohutult aega internetis täiendavate otsingute tegemiseks. Endover Kinnisvara uus leht pakub sobivad kodud ise välja.

Endover Kinnisvara aktiivsed arendused on Tallinnas kesklinnas asuv City Residence, 47B Loftid Uus-Kalamajas, park-hoovialaga Aurora Park Haaberstis, Mere pst 8 südalinnas ja Lõokese ringmaja Kristiines. Tulevad arendused on Ambassador südalinnas ning R. Tobiase 3 Kadriorus.

Endover Kinnisvara on 1995. aastal asutatud kinnisvarainvesteeringute juhtimise ja kinnisvaraarenduse alal tegutsev ettevõtete grupp, mis tegutseb nii Eestis kui ka väljaspool. Ettevõttel on 21 aastat kogemusi nii hoonete rekonstrueerimisel kui ka uusehitiste rajamisel. Ettevõte arendab praegu Tallinna südalinnas ja selle lähiümbruses 10 hoonet.