Olympic Entertinament Groupi poolt rajatav uus hotelli- ja meelelahutuskompleks Tallinnas, kus hakkab tegutsema Baltimaade esimene Hiltoni hotell koos OEG uue esinduskasiinoga, valmib maikuu jooksul.

Hoones hakkab tegutsema Baltikumi esimene Hiltoni hotell Hilton Tallinn Park, kus 12 korrusel on 202 tuba, millest 27 on sviidid. Hotellikülastajatele on avatud basseiniga spaa, jõusaal, väliterrassiga restoran, baar ja kohvik. Hotelli kaasaegne konverentsikeskus võimaldab võõrustada 800 külastajat, sisaldades 10 koosolekuteruumi ja linna üht suuremat ballisaali. Hotelli kõrgeimail, 12. korrusel asub äriklassi lounge.

Hotelli- ja meelahutuskompleksis avatav OEG kontserni uus esinduskasiino laiub 1 600 ruutmeetril, kus on eraldi alad mänguautomaatidele, mängulaudadele, turniiripokkerile ja VIP-mängijatele. Tipptasemel kasiinokompleksis saab olema ka avar OlyBeti spordibaar, suur lounge’i ala ja lava.

Hoone asub Tallinna kesklinnas Politseipargi kõrval. Hoone arhitekt on Meelis Press, sisedisainilahenduse kontseptsiooni autor dSign (Vertti Kivi), teostaja Allianss Arhitektid ning ehituse peatöövõtja Merko Ehitus Eesti.