Eventus Ehitus OÜ ja Nordecon Betoon OÜ sõlmisid lepingu Nordassets OÜ-ga Rae valda AS-ile Smarten Logistics logistikakeskuse II etapi ehitamiseks. Ehitustööde maksumus on ligi 3,8 miljonit eurot, millele lisandub käibemaks.

Ehitustööde juhtivpartner Eventus Ehitus OÜ tegevjuht Lauri Kaska ütles, et ettevõte on viimastel aastatel mitmeid lao- ja tööstushooneid ehitanud. „Klientide hoidmine on meie ettevõtte jaoks prioriteediks, mistõttu on hea meel jätkata enda poolt alustatud tööd ning taas on hea võimalus seni õpitut maksimaalset ära kasutada,“ lisas Lauri Kaska.

„2014. aastal alustatud koostöö Nordassets OÜ-ga saab loogilise jätku – ehitame koos Eventus Ehitus OÜ-ga juba möödunud aastal valminud Smarten Logistikakeskuse juurde laokompleksi teise etapi,“ sõnas Nordecon Betoon OÜ juhataja Mait Rõõmusaar. „Ehitustöödega hakkame peale aprillis ning praeguste plaanide kohaselt anname valmis hoone tellijale üle 2017. aasta veebruaris. Kokku rajame teises etapis ligikaudu 13 000 ruutmeetrit netopinda,“ lisas Mait Rõõmusaar.

Tallinna-Tartu maantee vahetusse lähedusse, Rae valda rajatavas Smarteni logistikakeskuses saab kokku olema ligikaudu 45 000 ruutmeetri suurune kompleks. Esimese, 17 000 ruutmeetrise kompleksi ehitus valmis 2015. aasta jaanuaris.

Eventus Ehitus OÜ on 2005. aastal asutatud ehituse peatöövõtu ja projektijuhtimisega tegelev ettevõte.

Nordecon Betoon OÜ on valdavalt betoonkonstruktsioonide projekteerimisele, ehitusele ja peatöövõtule spetsialiseerunud ettevõte, mis kuulub Nordeconi ehituskontserni. Nordecon Betoon annab tööd ligi 130 inimesele.

Nordassets OÜ on Eesti kapitalil kinnisvaraarendus ettevõte, kes on spetsialiseerunud lao- ja tootmishoonete arendamisele.

AS Smarten Logistics on Eesti kapitalil põhinev suurim kolmanda osapoole logistika (3PL) teenusepakkuja Eestis. Ettevõte opereerib uutes ja modernsetes laohoonetes, mille üldpind on praegu rohkem kui 45 000 ruutmeetrit.