2017. aastal valmiv Läänemere piirkonna moodsaim jahisadam Haven Kakumäe sai uue logo ja firmasümboolika, mida esitleti esmakordselt Tallinna Meremessil.

„Haven Kakumäe ehitustööd on kestnud pea aasta ning järgmisel kevadel avame sadama külastajatele,“ ütles Haven Kakumäe OÜ juhatuse esimees Neeme Kaarma. „Tallinna Meremessil tulime esimest korda kogu meeskonnaga avalikkuse ette ja pakkusime klientidele võimalust valida endale personaalne kaikoht tulevases jahisadamas ning sõlmida sadamaga leping meresõiduki hoiustamiseks. Edaspidi saab seda teha meie uues büroos.“

„Haven Kakumäe uus logo ja messiboksi disain meelitasid messil kohale oodatust rohkemgi huvilisi ning kõik kolm messipäeva olid täis tihedat suhtlemist sadama arengu vastu huvi tundvate inimestega,“ rääkis Neeme Kaarma. „Uue brändi kasutusele võtmisel on alati küsimus, kuidas see inimestele meeldima hakkab. Meie rõõmuks saime mitmetelt messikülastajatelt tagasisidet, et logo on ilus ja meie boks oli tänavuse messi üks paremini kujundatutest.“

Haven Kakumäest kujuneb selle valmimisel Soome lahe ja Balti riikide kõige moodsam sadamataristu, mis pakub sadamateenuseid kuni 35 meetri pikkustele ja kuni 4-meetrise süvisega laevadele. Kokku tuleb sadamasse 297 sildumiskohta, ja talvehoiuks mõeldud mugav paadihotell.

Haven Kakumäe OÜ (www.havenk.com) kavatseb Kakumäe poolsaarel asuva Haven Kakumäe ja selle ümbruse väljaarendamisse investeerida ligikaudu 70 miljonit eurot. Esimeses etapis rajatakse uus juurdepääsutee (Nooda tee) ning rahvusvahelistele nõuetele vastav sadam, järgmises etapis aga elling ning sadamahoone nii jahtklubi, laste purjekooli, toitlustuskohtade kui ka teiste vaba aja veetmise võimaluste jaoks.Eraldi on projektis tähelepanu pööratud linnaelanike soovidele, näiteks tulevase moodsa mereäärse kompleksi pakutavate võimaluste ühendamiseks olemasolevate rekreatsioonialadega ja puhkamisvõimaluste mitmekesistamiseks tervele perele.