Rahvusvaheliselt tunnustatud kinnisvaramaaklerite koolitaja Richard Rawlings Suurbritanniast esineb Äripäeva kutsel 7. aprillil toimuval konverentsel ja viib läbi meistriklassi teemal: kuidas saada kinnisvara müüki ja see kõige efektiivsemalt maha müüa?

Richardi Meistriklass on lisa konverentsile „Müügi Edulood – kinnisvara müük“, mille programmis ta lühikese ettekandega esineb.

Richard Rawlings keskendub konverentsi lühiettekandes küsimustele millised on uued väljakutsed ja kuhu liigub kinnisvara vahendus, samuti millised konkreetsed tehnikad töötavad Suurbritannia turul. Ettekanne on inglise keeles, materjalid on tõlgitud eesti keelde.

Meistriklassis kell 13.45-15.15, mis on mõeldud juba väiksemale seltskonnale, annab Richard konkreetselt nõu, kuidas uusi objekte müüki saada ning seejärel ka edukalt maha müüa. Samuti võetakse lauale kõik küsimused, mis osalejate jaoks kõige kasulikumad. Osalustasu meistriklassis 39 eurot pluss käibemaks neile, kes osalevad samal päeval toimuvale konverentsile. Ainult Meistriklassis osalemine maksab 59 eurot+km.

Lisainfot vaata konverentsi kohta
http://pood.aripaev.ee/konverents-m%C3%BC%C3%BCgi-edulood-kinnisvara-m%C3%BC%C3%BCk

Ja meistriklassi kohta
http://pood.aripaev.ee/richard-rawlings-kinnisvara-muugi-meistriklass