Täna kell 12 avab Tallinna kõige uuemas kaubanduskeskuses Kärberi tänaval uksed Lasnamäe kaasaegseim MyFitnessi spordiklubi, millega liitumine on kõigile huvilistele avamiskuul tasuta.

Enam kui 1800 ruutmeetri suurune Kärberi spordiklubi on Tallinnas juba üheksas ning Lasnamäe linnaosas teine MyFitness. Tänavu plaanitakse ettevõtte juhatuse esimehe Erkki Torni sõnul avada veel kaks uut klubi. “Kuna erinevaid MyFitnessi klubisid külastati mullu juba rekordilised poolteist miljonit korda, siis võime julgelt öelda, et trennitegemine on suure hulga inimeste jaoks muutunud lahutamatuks osaks igapäevarutiinist,” nentis Torn, kelle sõnul on kiire elutempoga spordisõprade jaoks olulised nii trenni jõudmiseks kuluv aeg kui klubi asukoht.

“Järjekordse klubi avamisega soovimegi vastu tulla oma liikmetele, kes saavad vastava paketiga külastada mistahes treeningut või klubi täpselt seal, kus asukoha mõttes parasjagu mugavam tundub – kas töö- või kodukoha läheduses,” selgitas Torm. “Samuti usume, et uus klubi loob kaasaegseid treeningvõimalusi ka neile Lasnamäe elanikele, kes seni võib-olla väga palju sporditegemisega kokku puutunud ei ole.”

Lisaks valdkonna moodsaimate treeningseadmetega varustatud jõusaalile ja kahele rühmatreeningute alale, on MyFitness Kärberi klubis mõeldud ka neile emadele-isadele, kel pole seni olnud võimalik lapsehoidmisvõimaluse puudumisel treeninguid külastada. “Selleks avame klubis spetsiaalselt 2-7-aastastele lastele mõeldud hoiutoa, kus saab lapsehoidja valvsa pilgu all mängida, joonistada või multifilme vaadata,” lausus Torn ning lisas, et klubi liikmetele on see teenus tasuta.

MyFitness Kärberiga liitumine on kuni 17. aprillini kõigile tasuta ning uutele trennihuvilistele kingitakse ka mahukas spordikott. Lisaks teevad avanädalavahetusel hinnatud MyFitnessi treenerid soovijatele tasuta kehaanalüüse, millega saab määrata keha bioloogilist vanust, rasvaprotsendi jaotumist erinevatel kehaosadel, päevast soovituslikku kaloraaži ning tegevuskava soovitud kaalu ja lihasmassi saavutamiseks.