Alates 25. märtsis paigaldatakse piirdeaiad ning 1. aprillist algavad Vilde tee 101 kinnistul lammutustööd, et seejärel ehitada sinna uus Rimi Supermarket.

Endise Szolnoki keskuse, restoranihoone, kaupluse ja avaturu järgi on nime saanud kogu piirkond. Ümberkaudsed elanikud on aastaid oodanud kaasaegse keskuse valmimist.

Seoses lammutus- ja ehitustöödega suletakse läbikäik endise kaupluse ja turu vahelt ning jalakäijate liikumisteed muutuvad, mis tähistatakse nooltega. Szolnoki trolli- ja bussipeatuse asukoht ei muutu. Lapsi autoga lasteaeda toovatele ja järgi tulevatele vanematele rajatakse ajutine parkla, mis on näidatud skeemil.

Uue supermarketi tellijaks on Rimi Eesti Food AS, hoone on projekteerinud ja ehituse peatöövõtja on Nordecon Betoon OÜ. Tööde käigus lammutatakse vana amortiseerunud hoone, rajatakse uued kommunikatsioonid, tänavavalgustus, tehnovõrgud ja ligipääsuteed. Lammutus- ja ehitustöödega kaasneb piirkonna elanikele ajutisi ebamugavusi.

Szolnoki Rimi supermarketis hakkab müügipinda olema ligi 1000 m² ning kaubavalikus umbes 8000 toodet. Kauplusesse tuleb soojatoidulett, salatibaar, kohapeal valmistatavad pitsad-saiakesed ning kuumad joogid. Eestimaist talutoitu pakutakse Talu Toidab müügiletis.

Uue Rimi Supermarketi avamine on kavandatud 2022 aasta algusesse.

Mustamäe Linnaosa Valitsus