Riigi Kinnisvara ASi (RKAS) kommentaar 18. jaanuaril Äripäevas avaldatud artiklile „Arsenali kinnistud müüdi poliitiliste otsuste tulemusel”. RKAS peab kahetsusväärseks Äripäeva katset näidata 2012. aastal toimunud Arsenali kinnistu müüki poliitiliselt kallutatuna ja läbipaistmatuna.
Siinkohal tuletame meelde, et AS Erika Neli likvideerimismenetluse käigus kuulutati 2012. aasata mais välja avalik kirjalik enampakkumine Tallinnas asuvate kinnistute Erika 4, 4c, Tööstuse 69b, 69c, 69d, 69e, Tööstuse 71 ja 71a võõrandamiseks alghinnaga 1 520 000 eurot. Pakkumiste esitamise tähtajaks oli kolm nädalat. Müügiperioodil tutvusid objektiga mitmed huvilised. Enampakkumise lõppedes esitati üks ostupakkumus summas 1 521 000 eurot ning sama aasta 12. juulil sõlmiti müügileping osaühinguga Arsenal Center.
Arsenali kinnistute müügiperioodi pikkus oli kolm nädalat, mis on tavapärane praktika. Äripäeva viide tähelepanuväärselt lühikese tähtajaga konkursile on põhjendamatu, millega seatakse kahtluse alla ettevõtte läbipaistev müügikorraldus. Kinnitame, et RKAS toimib seadusi järgiva riigiettevõttena, mida on kõik senised auditid, sealhulgas Riigikontrolli omad, ka tunnistanud.