Teisipäeval, 9. oktoobril sai linnarahvas vastavatud Mustamäe Elamuste Keskust uudistada. Kolmapäevast on võimalik juba ka kõiki meelelahutuskeskuses pakutavaid vee-, sauna- ja spordimõnusid nautida.

Akadeemia tee 30 kinnistule rajatud spordi- ja vabaajakeskus pakub uusi sportlikke ja lõõgastavaid elamusi enam kui 13 000 ruutmeetril. Mustamäe Elamuste Keskuses on Eesti suurim spaa- ja saunakeskus, kuue 25-meetrise rajaga ujula ning lastebassein, Eesti moodsaim ja suurim 16 rajaga bowlingusaal, spordiklubide keti 24-7 Fitness jõusaal ja rühmatreeningute saal, Eestis unikaalsete tehniliste lahendustega akrobaatikasaal ja Eesti suurim batuudikeskus.

„Tööd kulgesid väga ladusalt ja tulemus on suurejooneline,“ tunnustas abilinnapea Eha Võrk. „Pole kahtlust, et see vaba aega mitmekülgselt sportlikult ja tervislikult veeta võimaldav keskus külastajaist puudust tundma ei hakka. Kindlasti hakatakse sinna käima ka teistest linnaosadest, arvestades, et tegemist on linna moodsaima ja võimsaima Spa’ga “

Sportimisvõimalustest väärib eraldi esiletõstmist spordisaali rajatud unikaalne tõstetav spordipõrand, mida on võimalik vastavalt saali kasutusotstarbele kas avada või sulgeda. See suurendab saali kasutusvõimalusi ning võimaldab ohutut treenimist sportvõimlejatele.

„Spordi- ja vabaajakeskuse rajamisega täitsime mustamäelaste ammuse unistuse,“ ütles linnaosa vanem Lauri Laats. „Kuigi Mustamäe on elanike arvult tallinna linnaosadest suuruselt teine, ei ole siin oma ujulat ja avalikku sauna ning korralikku mitmekülgseid võimalusi pakkuvat spordikeskust seni paraku olnud.“

Mustamäele sauna ja ujulaga spordikompleksi rajamiseks viidi läbi konkurss ning seati linna omanduses olevale kinnistule Astlanda Arendus OÜ kasuks hoonestusõigus.