Üürikinnisvara haldamine võib olla ajakulukas ja ressursinõudlik, kuid üha arenev targa hoone tehnoloogia ja õiged töövahendid loovad kinnisvara omanikule ja majahaldurile meelerahu ning säästavad aega ja raha.

Jooksev ülevaade hoones toimuvast, üürniku tegevusest ning ennetav hooldus tagavad üürikinnisvara kvaliteedi ja pika eluea.

1. Broneerimissüsteemiga seotud küte ja valgustus töötavad automaatselt ning vajaduspõhiselt

Klienti ootab saabumisel soe ja mõnus tuba ning tuppa sisenedes põlevad tuled. Madalamad kütte- ja elektrikulud aitab tagada kohalolekusensor, sest kütet alandatakse automaatselt kui üürnik ei ole mõnda aega korteris viibinud või korteril puuduvad aktiivsed broneeringud.

2. Väldi ehmatavaid küttekulusid ja seadista üürikorterisse kindel temperatuurivahemik

Seadistades tubadesse kindla temperatuurivahemiku, ei saa üürnik toatemperatuuri tõsta asjatult kõrgeks. Näiteks kui lubatud vahemik on 21-23 kraadi ja toatemperatuur on lubatust märkimisväärselt kõrgem, saabub süsteemi info ja haldurile edastatakse teade.

Võib uskuda, et ruumi köetakse mõne teise küttekehaga (nt elektripuhuriga) ja oodata on liiga kõrgeid elektriarveid või küttekollektorit on manipuleeritud (näiteks küttekollektori mootor on eemaldatud).

3. Bisly aknaandur või -magnet on väike aga oluline abimees

Avatud aken tõstab küttekulusid ning tänu aknaandurilt saadud infole lülitatakse automaatselt välja jahutus ning mõne minuti möödudes ka ventilatsioon ja küte.

Kliendile kuvatakse Bisly ekraanile hoiatusteade (vajadusel ka häälega), et aken on olnud avatud ning küte ei tööta enam. Kui aken on pikemalt lahti olnud, saab teate ka majahaldur.

4. Bisly seina juhtekraan – uue põlvkonna üürnik ootab terviklahendust

Soovitame paigaldada üürikorterisse Bisly seinaekraani, sest seinaekraani vahendusel on üürnikuga mugav suhelda ning teateid saab edastada kiirelt ja kontaktivabalt. Veel on võimalik seinaekraanil kuvada lisateenuseid – tellida koristaja, keemiline puhastus või toidukuller.

Juhtekraanil saab üürnik juhtida oma üürikorterit ja ei pea telefoni laadima eraldi äppi.

5. Nutilukud tagavad turvalisuse

Turvalisus on oluline nii üürnikule kui korteri omanikule ning selleks, et ustest pääseks läbi vaid selleks õigust omavad inimesed, on parim kasutada nutikaid lukke. Tarku lukke saab seadistada vastavalt vajadusele ja ka piiratud ajaks. Näiteks pääseb koristaja korterisse kindlal etteantud ajavahemikul. Samuti on mugav avada korteri ust ka ise eemal viibides – nii üürnikule korteri ülevaatamiseks kui ka toidukullerile või koristajale.

Kui uste avamiseks on üürnikule loodud numbrikood ja ta on tellinud lisaks majutusele ka näiteks jõusaali ja pesuruumi teenuse, saab ta sama koodiga avada kõik vajalikud uksed.

Targa hoone süsteem on turvaline ka seetõttu, et kui miski läheb hoonest kaduma või kui tekib vajadus välja selgitada, kes viimasena ukse on avanud, saab sellekohase info süsteemi logist.

6. Halda ja juhi funktsioone mugavalt ühest keskkonnast

Ühest keskkonnast saab mugavalt juhtida hoone kõiki funktsioone ning hoone juhtpaneel toob kogu hoone jälgimise, juhtimise ja haldamise kokku ühte mugavasse ja loogilisse online süsteemi, kus majahaldur saab ülevaate kogu hoones toimuvast.

Maja online halduskeskkonnas saab häälestada hoone erinevaid seadmeid, saada infot seisakute ja probleemide kohta, omada ülevaadet energiakulust, hooldusgraafikutest, anda kasutajatele õigusi (näiteks uste läbipääsud) ning saada infot tasumata arvete kohta.

7. Nutikas parkla

Parkimisala avaneb automaatselt tänu numbrituvastuse funktsioonile. Auto numbri saab üürnik ise ära vahetada Bisly juhtekraanil või nutitelefoni rakenduses ning mugavalt siseneda ka teise rendiautoga. Nii on alati parklas koht tagatud parkimiskoha tellinud kliendile.