Kinnisvaraarendaja Endover Kinnisvara pani nurgakivi Tartu maantee 56 asuvale uhkele City Residence’ile, mis valmib juba 2016. aasta suvel. Maja arhitekt on Rasmus Tamme Ars Projektist, ehitaja Bauschmidt ning hoone arendust finantseerib LHV Pank.

Robert Laud, Endover Kinnisvara tegevjuht ja juhatuse liige: “Kevadel enne ehituse algust oli müüdud 25%. Täna mõned kuud hiljem nurgakivi paigaldades saame öelda, et müüdud on juba pool hoonest! See viitab tugevale nõudlusele kinnisvaraturul ning usaldusele Endover Kinnisvara vastu. Aktiivseima arendajana Tallinna südalinnas näeme, et nõudlus kvaliteetsete südalinna korterite järele on jätkuvalt väga suur. Lisaks väikestele korteritele on tugev huvi ka suurte luksuslike ülemiste korruste korterite, katuseterrasside ning unikaalsete soojade rõdude vastu, kust avanevad imelised vaated nii city’le, merele kui ka vanalinnale. Ostjad hindavad hoonele lisaväärtust loovaid puhkealasid nagu luksuslik möbleeritud fuajee ja privaatsust pakkuv haljastatud kinnine sisehoov koos mänguväljakuga. Usume, et tänu turul valitsevale positiivsele meelestatusele müüakse enamus kortereid veel enne maja valmimist. Täname City Residence´i kliente usalduse eest ja soovime õnne selle tähtsa etapi puhul hoone valmimisel.”

Ehitusfirma Bauschmidt OÜ juhatuse esimees Mait Schmidt: “Nurgakivi panek on sümboolne hetk ehitise valmimise protsessis. Sünergia, mida koos jõulise arendaja Endover Kinnisvara ning arhitekt Rasmus Tammega Tartu maantee ääres rakendame, kulmineerub tuleva aasta suvel, kui maja selle kasutajatele üle anname. Oleme kindlad, et see silmapaistva arhitektuuriga hoone jääb pikaks ajaks Tallinna peatänavat ilmestama ning tõstab linnaruumi väärtust.”

Arhitekt Rasmus Tamme arhitektuuribüroost Ars Projekt: “Tartu maantee kui Tallinna olulisema peatänava ilme kujundamine on meile suureks auks. City Residence’i sobitamine südalinna tuiksoonele on olnud meile suurepärane väljakutse. Arhitekti töö jääb inimestele vaatamiseks-kasutamiseks väga pikaks ajaks, seetõttu peame me piltlikult öeldes looma mantli, mida tuleb kanda väga kaua ja mis peab kõik see aeg olema moodne ja mugav kanda.”

City Residence on suurlinliku arhitektuuriga elu- ja ärihoone. Hoonel on 85 korterit, viis äripinda, kahekorruseline maa-alune ilmastikukindel parkla ning privaatne roheline sisehoov. Valmivad kvaliteetse siseviimistlusega 2—4-toalised korterid, mille juures on kuni 24-ruutmeetrised rõdud, soojad talveaed-rõdud ning avarad terrassid. Hoone 8. korrusele on planeeritud eksklusiivsed Platinum Collection erilahendustega korterid. Korterite hinnad algavad 136 500 eurost. Hoone valmib 2016. aastal. Lisainfo City Residence’i kohta: www.endover.ee/city