Baltikumi juhtiv kinnisvaraettevõte E.L.L. Kinnisvara võttis kõikidel turgudel kasutusele ühtse kaubamärgi Kapitel. Ettevõte keskendub inimestele ja ettevõtetele jätkusuutlike, funktsionaalsete ja esteetiliste keskkondade loomisele ning juhtimisele. Kapitel lähtub oma tegevuses pikaajalisest strateegiast, juhib tervet arendusprotsessi ja jääb arendatud projektide omanikuks.

„E.L.L. Kinnisvaral on 20 aastat kogemust ärikinnisvara arendamises ja juhtimises, oleme saavutanud Baltimaades tugeva positsiooni ning oleme laienemas uutele turgudele. Uus kaubamärk ja täpsustatud väärtused aitavad meil kasvatada äri, tugevdada töötajate pühendumust ning paremini rahuldada tänaste ja tulevaste klientide pidevalt muutuvaid vajadusi,” ütles Kapiteli tegevjuht Taavi Ojala.

„Alates ettevõtte asutamisest 1997. aastal oleme töötanud kinnisvaraarenduse kvaliteedi tõstmise nimel, luues inimestele väärtuslikke töö-, ostu- ja majutuskeskkondi. Oma tegevuses peame silmas pikka perspektiivi – juhime tervet arendusprotsessi ja jääme arendatud projektide omanikuks. Me keskendume ajas kestvate keskkondade rajamisele ja üürnikega pikaajaliste suhete loomisele, mis on meie edu alus,” lisas Taavi Ojala.

Kapiteli neli kaubanduskeskust on koduks sadadele armastatud kaubamärkidele ning on populaarne ostlemise ja vaba aja veetmise sihtkoht enam kui 36,5 miljonile inimesele aastas. Ligi 2000 inimest veedavad oma tööpäevad Kapiteli neljas büroohoones ja meie kaks hotelli majutavad igal aastal üle 300 000 Tallinna külastava inimese. „Uue brändi loomine on aidanud meil selgemalt mõista meie mõju linnakeskkonnale ja inimeste igapäevaelule. See on tõsine vastutus, mille hea meelega enda kanda võtame ja mille täitmise nimel töötame,” lisas Taavi Ojala.

Kapiteli strateegia keskendub inimestele ja ettevõtetele jätkusuutlike, funktsionaalsete ja esteetiliste keskkondade loomisele. „Pikaajalise koostöö jooksul on kliendid näidanud, et ärikinnisvara on palju enamat kui lihtsalt hoone – ettevõtted vajavad multifunktsionaalset hästi läbi mõeldud keskkonda, mis aitab äri kasvatada ning töötajaid tervete ja motiveeritutena hoida. Võttes vastutuse selle eest, et inimeste tööpäevad oleksid edukad ja tulemuslikud, ei tee me kvaliteedis kompromisse,” ütles Kapiteli arendusjuht Indrek Moorats.

„Me peame nimetatud põhimõtteid silmas nii olemasolevate kui uute projektide arendamisel. Meie Narbuto 5 büroohoone Vilniuses pakub tervislikku ja moodsat töökeskkonda 400 inimesele. Skanstese bürookompleks Riias ja Juhkentali ärikvartal Tallinnas hõlmavad kõrgekvaliteedilisi hooneid koos multifunktsionaalse avaliku ruumiga ning kujundavad tulevikus 6000 inimese igapäevaelu. . Kõikides meie uutes arendusprojektides on tagatud energiatõhusus, kvaliteetne sise- ja väliskeskkond, A-klassi bürooruumid, paindlikkus ja BREEAMi jätkusuutlikkuse standard,” lisas Indrek Moorats.

Kapitel (www.kapitel.ee), varasem E.L.L. Kinnisvara, on Baltikumi üks suurimaid kinnisvaraarendajaid ja -omanikke, kes arendab ja juhib kaubanduskeskusi, hotelle ja büroohooneid. Grupi kinnisvaraportfellis on üle 185 000 m² üüritavat pinda. Ettevõte omab osalust mitmes juhtivas ostukeskuses (Spice ja Spice Home Riias, Panorama Vilniuses, Viru Keskus Tallinnas) ja nelja büroohoonet (Delta Plaza ja Sõpruse Ärimaja Tallinnas, Narbuto 5 Vilniuses ja Palác Pavlova Prahas). Ettevõttele kuulub Nordic Hotel Forum (operaatoriks OÜ Nordic Hotels) ning koos AS-iga Infortar Tallink City Hotell, mida opereerib Tallink Hotels. Ettevõte asutati 1997. aastal ja see põhineb 100% Eesti kapitalil. Grupi 2016. aasta müügitulu oli 42 miljonit. Grupi Eesti, Läti ja Leedu ettevõtetes töötab 50 inimest.