Eestlaste start-up NOKDOR.ee tõi turule uudse kinnisvaraportaali, mis võimaldab lisaks kinnisvarakuulutuste kuvamisele hinnata ka kinnisvara müüjaid ja lugeda teiste kasutajate poolt jäetud tagasisidet müüjatele.

Eestlaste start-up NOKDOR toob värskeid tuuli kinnisvaraportaalide maastikul, luues portaali kasutajatele võimaluse hinnata ja jagada teiste kasutajatega oma kogemusi, kinnisvara müüjate ja maaklerite kohta.

„Portaali arendades oleme eesmärgiks seadnud, intuitiivse kasutajakogemuse ning kasutajate kaasamise portaali sisu loomisse. Kes meist ei tahaks enne kinnisvara ostu või rentimist teada, kes on antud objekti müüv maakler, millised on tema tugevused, kas ta tunneb müüdavaid objekte ja piirkonda, kus müüdav või renditav objekt asub“, selgitas NOKDOR.ee juht Kristjan Krevald portaali tutvustades.

„Antud info pakkumiseks, oleme arendanud välja maaklerite hindamise ja kommenteerimise süsteemi, mida kutsume üles kõiki kasutajaid täitma. Et tagasiside ei jääks ühepoolseks on maakleritel võimalus, läbi antud mooduli ennast tutvustada ja vastata kasutajate küsimustele ning kommentaaridele“, lisas Krevald.

Kuna paljud potentsiaalsed kinnisvara huvilised on kolinud sotsiaalmeediasse võib ka NOKDORi leida Facebookist.

„Koostöös mitmete tuntud kinnisvarafirmadega näitame oma Facebooki lehel: kinnisvara-, kodu- ja sisustuse teemalisi (video)uudiseid ning anname kinnisvara teemalisi nõuandeid“, räägib Krevald.

Lisaks, soovib NOKDOR oma kasutajatele pakkuda uudset visuaalset võimalust kinnisvaraobjektide tutvustamiseks- 360 kraadise video näol. „Omame võimekust pakkuda kasutajatele üle Eesti 360 kraadi video valmistamise teenust“, kinnitab Krevald, kelle sõnul  on tegemist ainulaadse võimalusega Eesti turul, mis annab müüjale tavaks saanud staatiliste piltide asemel atraktiivse väljundi oma kinnisvaraobjekti tutvustamiseks.

NOKDORI sihtrühmast ja tulevikuplaanidest rääkides toob Krevald esile, et sihtrühmaks on kõik inimesed, kes plaanivad osta, müüa või rentida kinnisvara üle Euroopa. Juba täna on NOKDOR eesti-, inglise-, vene- ja hispaania keelne ning lisaks Eesti kuulutustele on juba täna leitavad NOKDOR-ist Hispaania kinnisvara pakkumised.

2017 aastal  on plaan laieneda veel vähemalt nelja Euroopa riigi turule.

NOKDOR-i meeskond on aastaid tegutsenud portaalide ehitamise ja haldamisega. Sama meeskond on toonud turule näiteks Eesti suurima kasutajatearvuga siseturismiportaali Turismiweb.ee ja sisustusportaal Sisustusweb.ee