Endover Kinnisvara avas trendika peoga Tallinna Uus-Kalamaja piirkonnas industriaalse arhitektuuriga eluhoone, mis toob Volta kvartalisse loft-tüüpi kõrgete lagede ja maast-laeni akendega korterid. Endisele masinatööstuse klubihoonele aadressil Tööstuse 47B anti täiesti uus ja newyorgilik ilme.

„Volta kvartal on Tallinna kõige perspektiivikam ja populaarsem uus mereäärne elupiirkond,“ märkis Endover Kinnisvara juhatuse liige Robert Laud. „Uute korterite nõudlus selles piirkonnas on suur, sest siin on välja kujunemas täiesti uue ilmega linnaosa, millist Tallinnas mujal ei ole. Kes täna siia korteri ostab, teeb hea investeeringu, sest lähiaastate kiire areng piirkonnas suunab siinsed hinnad kasvule. Mõistlikult hinnastatud mere- ning vanalinna vaatega korteritele on heaks lisaväärtuseks toimiv infrastruktuur koos vastvalminud Arsenali keskuse ja Kalaranna tänavaga, läheduses olev Kalamaja suurim roheline pargiala, jahisadam, kohvikud ja meelelahutuskeskused.“

„Industriaalse hõnguga ja modernsed loft-tüüpi korterid ei ole pelgalt üks kinnisvaravaldkonna trendidest, mis meile eelkõige New Yorgist tuttav, vaid ajaloolises majas asuvad kõrgete lagedega omanäolised korterid on ajatud – need on hinnatud ka 10-20 aasta möödudes,“ ütles Robert Laud. „Selliseid kortereid on Eestis väga vähe ning suurest nõudlusest tulenes 47B Loftide väga hea müügitempo – 80% korteritest on tänaseks juba müüdud.“

47B Loftid maja projekteerinud APEX arhitektuuribüroo arhitekti Janar Blehneri sõnul annab majale moodsa mulje lihtsus, mis on kombineeritud efektsete materjalidega. „Suured klaasaknad ja rõdud liigendab omavahel fassaadi kattematerjaliks olev eelroostetatud teras ning 5. ja 6. korrusel astub fassaad sammu võrra tagasi, mis jätab ruumi avaratele terrassidele. Nii korteritest kui ka katuseterrassidelt avanevad suurepärased vaated linnale ja merele,“ lausus Janar Blehner.

47B Loftide maja ilmestavad industriaalsed ja trendikad siselahendused nagu kõrged laed ja klaasseintega magamistoad ning samblast korrusenumbrid. Avaras möbleeritud fuajees asub kesksel kohal vanas Volta tehases toodetud elektrimootor.

47B Loftid maja on 6-korruseline elu- ja ärihoone, mille 1. korrusel on äripinnad ning 2. kuni 6. korrusel korterid. Hoone katusel asuvad katuseterrassid ning saadaval on 2-4toalised korterid suurusega 40-120 m2. Ruutmeetri hinnad algavad 1880 eurost ning keskmine jääb 2200 euro juurde.

Endover 47B Loftid