Endover Kinnisvara alustab ehitustöid Lasnamäel Mustakivi tee 25 asuvas 12-korruselises VEGA majas. Ligi 300 korteri ja 15 000 m² elupinna lisandumisega piirkonda on tegemist teadaolevalt Eesti suurima kortermaja arendusega. Lisaks korteritele ehitatakse hoones välja ühiskasutuseks mõeldud katuseterrassid, peoruumid, saun, jõutreeningu ala, pesumasinaruum, laste mängutuba jpm.

„Lasnamäe on elanike arvu poolest Tallinna suurim linnaosa, kuid kinnisvara tehingute arv ei ole elanike arvuga proportsioonis, sest napib kvaliteetset ja mõistlikult hinnastatud tänapäevast elupinda,“ märkis Endover Kinnisvara juhatuse liige Robert Laud. „VEGA arendusega loome võimaluse soodsatel tingimustel oluliselt oma elujärge parandada ning nautida terviklikku ja turvalist elukeskkonda. Väike lisainvesteering uude kodusse tagab ka arvestatava kokkuhoiu kommunaal- ja halduskuludelt.”

„Kinnisvara arendajad ning müüjad ei konkureeri enam pelgalt hinna ja asukohaga, vaid üha olulisemaks on muutunud elukohta ümbritsev keskkond ja lisaväärtused – korraga arendatav suur maht annab selleks suurepärase võimaluse ning VEGA näol on plaanis see maksimaalselt realiseerida. Väiksemate arenduste puhul ei ole selleks lihtsalt piisavalt ressurssi,” tõdes Robert Laud. „VEGA puhul on kindlasti tegemist teistest eristuvaarendusega, see ei ole ainuüksi maja vaid terve kompleks.”

„Tänased korteriostjad on aina nõudlikumad ning tahavad lisaks kvaliteetsele siseviimistlusele ja avarale planeeringule ka lisaväärtusi nagu rõdud ja terrassid, millelt saaks mere- ja linnavaateid nautida,“ ütles Robert Laud. „VEGA maja puhul on rõhku pandud turvalisele, fuajees on 24-tunnine mehitatud valve ning territooriumil videovalve. Proportsionaalselt maja pinnaga planeerime ehitada välja olme- ja ühiskasutuses olevaid ruume.“

Robert Laua sõnul on VEGA arendus Mustakivi asumis eriline just selle poolest, et seda ümbritseb aktiivne linnaline elukeskkond koos kõikide linnale omaste funktsioonidega. „Siia kodu ostes kolid kohta, kus on kõik juba olemas – läheduses on nii lasteaiad, koolid, kauplused, spordisaalid, hästi toimiv infrastruktuur ja ühistranspordi võrgustik, peagi valmiv Lasnamäe Tervisemaja ja palju muud,“ rääkis Robert Laud. „Elu muudavad selles majas mugavaks ja eriliseks eelkõige lisalahendused nagu katuseterrassid koos vaateplatvormiga, peoruumid nii täiskasvanutele kui ka lastele, ühine pesumasinaruum ning jalgrataste ja lastekärude hoiuruum. Maja ümbritsev suur ja hästi valgustatud roheala võimaldab õues olemist igal aastaajal nautida.“