Tallinna piiril Saue vallas asuvas Allika Tööstuspargis asetati 21. oktoobril nurgakivi kahele olulisele hoonele: HE tootmis- ja laoboksidele ning mehaaniliste ja elektromehaaniliste seadmete ning komponentide seeriatootja Stera Grupi tootmis- ja laohoonele. Kokku ehitatakse 12 700 m2 erineva otstarbega pindasid.

Hoonete tellija on AS Harju Elekter, projekteerija OÜ Architec ning projektijuht-ehitaja AS Rand ja Tuulberg. Objektid valmivad 2017.a esimesel poolaastal ja on valmis rentnikele üleandmiseks.

Investeeringute mahuks on 8,2 miljonit eurot ning kaetakse omavahenditest ja pangalaenuga.

Allika Tööstuspark omab suurepärast ühendust Tallinna ringtee ning Via Balticaga, samuti Tallinna ja Paldiski sadamatega, olles ka kasvavaks tööandjaks Õismäe ja Astangu asumite ning Harku ja Saue valla elanikele.

Harju Elekter on juhtiv kesk- ja madalpinge elektri- ja automaatikaseadmete tootja Baltimaades ning tuntud ja tunnustatud ettevõte Skandinaavia riikides. Harju Elekter Gruppi kuuluvad elektriseadmete valmistajatehased Eestis, Soomes ja Leedus: AS Harju Elekter Elektrotehnika (100%), Satmatic Oy (100%), Finnkumu Oy (100%) ja Rifas UAB (100%) ning lehtmetalltoodete valmistaja AS Harju Elekter Teletehnika (100%) ja äsja soetatud kontserni Soome ettevõtetega seotud kinnisvara haldamise firma Harju Elekter Kiinteistöt Oy (100%).

Lisaks on ASil Harju Elekter finantsinvesteeringud Läti elektriseadmete müügifirmas SIA Energokomplekss (14%), superkondensaatorite tootjafirmas Skeleton Technologies Group OÜ (Eesti, 10%) ja Soome börsiettevõttes PKC Group Oyj (5%).