Mustamäe ja Õismäe piirile kerkib uus 8-korruseline korterelamu. Populaarse parkmetsa äärde kerkivas majas on 42 rõduga korterit ja esimesel korrusel asuvad äripinnad.

2016. aasta lõpuks valmiv kortermaja hakkab paiknema aadressil Kadaka tee 145a. Majas on kokku 42 korterit, mille suurused jäävad 49,1 m2 ja 78,6 m2 vahele ning lisaks on igas korteris on ka vähemalt 9 m2 rõdu. Maja 0-korrusel on soe garaaž, kus paiknevad panipaigad ja parkimiskohad.

Korterid on kaasaegse viimistluse ja sanitaartehnikaga, majas on lift ning korterite hinnad algavad alates 1499 eurost ruutmeetri kohta.

Colliers International elukondliku kinnisvara juhi Maia Daljajevi sõnul on antud arenduse suurimaks plussiks kortermaja hea hinna ja kvaliteedi suhe ning väga hea infrastruktuur. „Mustamäel on hetkel kõige vähem uusi korterelamute arendusprojekte võrreldes teiste Tallinna linnaosadega, kuigi selles linnaosas on kõige paremini väljakujunenud ja toimiv infrastruktuur ning elukeskkond. Ühistransport toimib hästi, kiire ühendus kesklinna, lennujaama, sadama ja autobussijaamaga, läheduses on lasteaiad, koolid, kaubanduskeskused, meditsiiniasutused ning samuti erinevad vaba aja veetmise võimalused nii vabas looduses kui ka spordiklubides.“

Kui viimastel aastatel on täheldatud Mustamäe linnaosa rahvastiku vananemist, siis selle üheks põhjuseks on just see, et uute elamispindade pakkumisi on väga vähe. „Noored pered soovivad oma kodu rajada eelkõige uude majja ning seetõttu on hea asukohaga kaasaegsed korterid Mustamäel nõutud kaup,“ lisas Daljajev.

Kadaka tee 145a korterite ja äripindade müüki korraldab Colliers International, kelle senine fookus on olnud ärikinnisvara teenuste vahendamine, aga kes nüüd on sisenenud ka elukondliku kinnisvara turule. Arendajaks on GMP Grupp, kes on arendanud Tallinnas viimaste aastate jooksul edukalt mitmeid korterelamuid kesklinnas ja ka Mustamäel ning ehitajaks on on Vilcon Ehituse OÜ.