Tallinna abilinnapea Arvo Sarapuu pani nurgakivi Kadrioru ja mere naabrusse, tulevase Reidi tee lähistele kerkivale uuele elamukvartalile.

Tuukri ja Filmi tänava ristmiku naabrusse kerkib Rannapargi elamukvartal, abilinnapea Arvo Sarapuu ja tähetark Igor Mang asetasid Tuukri tänava pikendusele ning Narva maantee ja Reidi tee vahele jäävasse vaiksesse sisekvartalisse rajatavale elamukvartalile energeetiliselt väestatud nurgakivid. Elamukvartalisse kerkib kolm viiekorruselist moodsat avarate ja valgusküllaste perekorteritega maja.

Tuukri tänava pikenduse nurgakiviks valiti energeetilise väega vääriskivi – kullisilm, millel on rahustav ja kaitsev toime. Majade nurgakiviks valitud turmaliin kaitseb kodu kurja, vägivalla ja sissemurdmiste eest. Vanasti soovitati peita turmaliin kodu välisukse juurde, et takistada halva tulemist majja.

Majade Kõrgematelt korrustelt paistavad meri ja vanalinna tornid. Perspektiivika piirkonna südameks on kireva ajalooga Kadrioru park ning otse koduukse eest algav päikeseline merepromenaad meelitab välja nii suvel kui talvel.

„Kadrioru rannapoolne, reisisadama naabrusse jääv osa on viimaste aastate jooksul väga jõudsalt arenenud,“ ütles Sarapuu. „Seda ametlikult Sadama asumiks nimetatavat piirkonda  võib juba sisuliselt Uus-Kadrioruks nimetada – siinsele kunagisele kõnnumaale on paljud juba endale õdusa kodu leidnud ja kinnisvaraarendus, eeskätt uute korterelamute rajamine jätkub. Tegemist on perspektiivika ja prestiižse elupiirkonnaga. Peagi rajatakse naabrusse ka uhke rannapromenaad, mis selle mereäärse piirkonna väärtust kahtlemata veelgi kasvatab. Narva maantee ja Reidi tee vaheline ala muutub aga vaikseks ja mõnusaks korterelamute kvartaliks.“

Tuukri põik nime kandma hakkava tänava ehitab välja arendaja omal kulul. Tänav ühendab Kadrioru mereäärsed rajoonid Tuukri ja Ahtri tänava kaudu kesklinnaga.