Möödunud nädalal müüsid kinnisvara arendusettevõte Hammerhead OÜ ja Eventus Kinnisvara koostöös arendatud ärihoone Männikul. Endise keemiakombinaadi asemele aadressil Männiku tee 104 kerkinud ärihoone ehitas Eventus Ehitus OÜ.

Vastvalminud ja uue omaniku leidnud hoones on üürile antud pinda enamkui 2500 ruutmeetrit, hetkel tegutseb seal viis ettevõtet.

„Tegemist on kolm ühes ärihoonega ehk stock office´iga, milles on koos nii ettevõtte kontor, ladu-tootmine või töökoda ning ühtlasi müügi-või teeninduspind. Selline lahendus aitab kokku hoida näiteks personalikuludelt,“ rääkis Hammerhead OÜ juhatuse esimees Allan Kool, kelle sõnul on erinevate kasutusvõimalustega äripind sobilik ettevõtetele, kelle jaoks on esmatähtis, et ühes kohas oleks nii tootmine, asjaajamine kui klienditeenindus.

„Rentnikud on enamasti väga teadlikud ja otsivad pindasid, mis vastaksid täpselt nende vajadusele. Sellised uut tüüpi ärihooned võimaldavad meil just seda pakkuda ja näiteks tulevasi püsikulusid tuleb arvesse võtta juba hoonet projekteerides ja ehitades,“ märkis Kool ja lisas, et uus ja kaasaegne ärihoone on ka energiatõhus.

2005. aastal asutatud Eesti kapitalil põhineva Eventus Ehitus OÜ peamisteks tegevusaladeks on ehituse peatöövõtt ja ehituseprojektijuhtimine.

Hammerhead OÜ on Eestis kinnisvaraarendusega tegelev ettevõte, kelle tegevus on peamiselt suunatud äripindade arendamisele.