Kinnisvarakontsern Kawe ostis Estcondelt aadressil Pärnu mnt 158, Tallinn asuvad kaks büroohoonet koos parkimismajaga. Hoonete kogupindala on 24 360 m 2 ning välja üüritud büroo- ja äripindadel on 22 üürnikku.

Pärnu mnt 158 kinnistul paikneb kaks kaasaegset büroohoonet pindalaga 6 952 m 2 ja 6 910 m 2 ning suur parkimismaja 470le autole. Büroohoonete esimestel korrustel on kaubanduspinnad ja ülemistel kontorid.

Kawe partneri Jaanus Kosemaa sõnul on hooned heas asukohas, jäädes linna peamise logistilise kolmnurga sisse ning paiknedes olulise Järvevana liiklussõlme vahetus läheduses. Kosemaa märgib, et hoonete korrused on hea kujuga ning optimaalse suurusega, mis on oluline nende edasisel välja üürimisel. Hooned on algusest peale kuulunud Estcondele, neid on hoitud väga heas korras ja neisse pidevalt investeeritud.

Kevadel lõpetas Kawe Tallinnas Baltika kvartalis esimese A-energiaklassi büroohoone ehituse. Hoone üüriti välja enne ehituse lõppu. Arendamisel kasutati mitmeid turul uudseid lahendusi, mille tulemusena valmis energiasäästlik ärimaja, tagades üürnikele madalad kulud (aasta keskmisena 1,6 €/m 2 kohta).

Järgmisel aastal on plaanis alustada uue ligi 20 000 m 2 suuruse büroohoone projekteerimist. Kosemaa sõnul on turul ruumi energiasäästliku, efektiivse korruseplaaniga ja heas asukohas hoonete jaoks.

Tänaseks 15 aastat tegutsenud Kawe põhitegevusala on pikaajalised investeeringud kinnisvarasse, peamiselt büroohoonetesse ja tööstuskinnisvarasse. Kawele kuulub nüüdsest 9 ärihoonet ja 8 tööstuskinnisvara objekti. Kawe on mahult üks suurimad ärikinnisvarainvestoreid Eestis, väljaüüritud portfelli suurus on 176 000 m 2 koguväärtuses 144 miljonit eurot. Lisandub arendatav büroohoonete portfell ca 47 000 m 2 .