15 detsembril avati Lasnamäel Eesti suurim Tallink Tennisekeskus. Pidulikul avamistseremoonial on osalenud Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva.

Eesti suurimas ja moodsaimas keskuses paiknevad 14 tenniseväljakut, 10 sulgpalliväljakut, 3 stuudiot rühmatreeninguteks ning 650-ruutmeetrine jõusaal. Tennise- ja sulgpalliharrastajaid üllatab kindlasti esmaklassiline valgustus, mis on ainulaadne kogu riigis. Külastajate kasutada on eraldi riietusruumid täiskasvanutele ja lastele, saunad, tennisepood ja puhkeala. Keskuses on kuus saunaga riietusruumi kokku enam kui 800 riidekapiga. Külastajatele avatakse keskus 19. detsembril, rühmatreeningud algavad 2. jaanuaril.

„Mul on väga hea meel, et Lasnamäel avati suurejooneline spordikompleks – Tallink Tennisekeskus. Lasnamäe sihikindlalt liigub Eesti sportlikuima piirkonna tiitli suunas. Usun, et Tallink Tennisekeskusest  saab linnaosa tõmbekoht, sest uut spordikeskust on ammu oodatud nii professionaalide, harrastajate kui ka noorsportlaste poolt, kuna harjutusväljakute järele on suur puudus. Tänan partnereid ja Tallink Tennisekeskuse arendajaid, et on otsustanud teha investeeringuid meie linnaossa. Olen kindel, et koostöö saab olema pikaajaline ja viljakas,“ rõhutas avamisel Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva.