Septembri viimasel nädalal alustati Mustamäel Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalameti tellimusel ning koostöös Sääse tn 1 korteriühistuga 56-kohalise parkla rajamist Mustamäe tee 151a kinnistule.

Tööde käigus rajatakse Sääse tn 1 esisele alale 56-kohaline parkla, uuendatakse majaesine sõidutee asfaltkate ning rajatakse sademeveekanalisatsioon.

„Iga lisanduva parkimiskoha üle Mustamäel on ainult hea meel,“ ütleb linnaosa vanem Lauri Laats, „parkimisküsimus on meil siin ju terav ja püsivalt päevakorral, nii et oleme iga uue parkla rajamisest eluliselt huvitatud. Tänavu on selles vallas olnud rõõmustavaid arenguid, oleme saanud juurde mitu uut parklat: Akadeemia 30a ja Tammsaare tee 113a;  Tammsaare tee 92 kerkib jõudsalt Mustamäe Parkimismaja koos avaliku parklaga, Tallinna Majanduskooli parkla on omadega lõpusirgel, see kõik toob linnaosa parkimismuredele taas väikest leevendust. Tahan tunnustada Mustamäe ettevõtlikke korteriühistuid – see, et linna koostöö erasektoriga, s.t korteriühistutega üha paremini sujub, on suurepärane. “

Ehitustöid Mustamäe tee 151a kinnistul teostab InfraRoad OÜ. Tööde maksumus on ligikaudu 173 100 eurot, millest korteriühistu finantseerib ca 37 000 eurot. Ehitustööde lepinguline tähtaeg on november 2019.

Palume järgida ajutisi liikluskorraldusvahendeid.