AS-i Pro Kapital Grupp kontserni kuuluv ettevõte AS Tondi Kvartal ja Tarrest LT OÜ sõlmisid lepingu Tondile Kristiine City´sse ajaloolise kasarmuhoone Marsi 6 rekonstrueerimiseks korterelamuks. Tööde lepinguline maksumus on ligi 2,5 miljonit eurot, millele lisandub käibemaks.

Hoonesse rajatakse 45 omanäolise siselahendusega loft-korterit suurustega 30,5 – 66,7 ruutmeetrit, mille siseinterjööri on loonud disainerid Tarmo Luisk ja Andres Rohtla. Ehitustööd algavad käesoleva aasta veebruarikuus ning ehitusperioodiks on ligikaudu 1 aasta.

AS-i Pro Kapital Grupp juhatuse esimees Paolo Michelozzi: „Marsi 6 loft-korterid on põnevaks täienduseks Kristiine City asumisse, millest kujuneb terviklik mitmekülgse arhitektuuriga linnaosa. Hoone ajalooline hõng ning korterite unikaalne disain on juba praeguseks tekitanud elavat huvi.“

Lisainfot Kristiine City ning Marsi 6 kohta leiab http://kristiinecity.ee/

AS Pro Kapital Grupp (www.prokapital.ee) on Eesti juhtiv kinnisvaraarendaja, kes tegeleb kaasaegsete suuremahuliste äri- ja elamukinnisvara projektide arendamisega Eesti, Läti ja Leedu pealinnades. Alates asutamisest 1994. aastal on ettevõte viinud lõpule 20 arendusprojekti müüdava kogupinnaga ca 190 000 ruutmeetrit.