Merko alustas Kassisabas aadressil Paldiski mnt 21 viiekordse modernse kortermaja ehitust. 2019. aasta lõpuks valmivas hoones asuva 20 korteri ja kahe äripinna avalik müük algab täna.

Matilda Maja paikneb Kassisaba asumis, vähem kui poole kilomeetri kaugusel Tallinna vanalinna piirist ja alla kilomeetrise jalutuskäigu kaugusel Telliskivi loomelinnakust.

„Oleme Matilda Maja arendamisel lähtunud inimesest, kes otsib kaasaegset ja mugavat elukohta, hindab võimalust kodu lähedal kultuuri ja linnamelu nautida ning väärtustab kvaliteetset ehitust ja elegantseid sisekujunduslahendusi,“ kommenteeris arendusprojekti lähtealuseid Merko Ehitus Eesti kinnisvaraarendusdivisjoni direktor Tiit Kuusik. „Pakume head asukohta, läbimõeldud ruumiplaneeringuid ja elukvaliteeti tõstvaid tehnilisi lahendusi,“ lisas Kuusik.

B-energiaklassiga Matilda Majal on viis maapealset ja üks maa-alune korrus. Hoone elegantset ja modernset fassaadi ilmestavad jõulised vormid kombineeritult peenejoonelise fassaadimustriga, mis sobitab uue hoone sujuvalt naabruses asuvate hoonete ansamblisse. Hoone arhitekt on Raivo Puusepp ja sisekujunduslahenduste valiku on loonud sisearhitekt Ahti Peetersoo.

Tänavalt ligipääsetavad äripinnad asuvad hoone esimesel korrusel. Kahe- kuni neljatoaliste korterite suurused jäävad vahemikku 62–113 ruutmeetrit ja need paiknevad hoone teisest viienda korruseni.

Kõigil korteritel on avarad aknad, rõdu või terrass ning hinna sees panipaik. Korterites on ruumipõhiselt juhitav vesipõrandaküte ja korteripõhine soojustagastusega sundventilatsioon. Korterite ruutmeetrihinnad on vahemikus 2500–2900 eurot.

Auto saab jätta maa-alusel korrusel asuvasse küttega parklasse või hoonealustele parkimiskohtadele tänavatasandil. Majas lisab mugavust lift ja hoone taha rajatakse haljasalaga hoov.

Ligi 30 aasta jooksul on Merko ehitanud ja müünud Baltimaades üle 4400 kodu ning rajanud tervikliku ja läbimõeldud elukeskkonna tuhandetele. Parima kvaliteedi ja korteriostja mugavuse tagamiseks haldab Merko korteriarenduse kõiki etappe alates uue projekti kavandamisest ja projekteerimisest kuni korterite ehitamise, müügi ja garantiiaegse teeninduseni.

Merko müügisolevad arendusprojektid on Uus-Veerenni elukvartal, Noblessneri korterelamud, Rand linnavillad, Matilda Maja ja Pikaliiva elurajoon Tallinnas ning Tähepargi elukvartal Tartus. Viimane korter on müügil Tartu mnt 52 kortermajas. Merko arendusprojektide kohta leiab infot aadressil merko.ee/korterite-muuk.