Nüüd on võimalik kinnisvara ühisrahastusportaali Reinvest24 kaudu osta endale tükike Eesti luksuslikuimast üürimajast Avangard. Scandium Kinnisvara arendatud Avangard on Reinvest24 kaheksas investeerimisprojekt Tallinnas, kus investorid saavad osa nii igakuisest renditulust kui ka objekti väärtuskasvust aastate vältel.

Reinvest24 ühendab investoreid, kes soovivad investeerida kinnisvarasse väikeste summade kaupa. Alustada saab juba 100 euroga, millega omandatakse osake konkreetsest kinnisvarast. Alates tänasest on võimalik investeerida üürikorterisse Tallinna kesklinnas Narva mnt 40 asuvas Avangardis.

Tanel Orro, Reinvest24 tegevjuht: “Kinnisvarainvesteeringud on turul väga populaarsed, kuid kaasnevad summad on suured. Näeme, et huvilistel jääb tihti puudu kapitalist, et osta välja terve korter, või ei soovita võtta selleks suurt laenu. Reinvest24 täidab siin tühimiku, võimaldades investeerida küll kinnisvarasse, kuid väikeste summade kaupa.”

Reinvest24 portaalil on täna üle 3000 investori enam kui 40 riigist. Väljamakseid investoritele tehakse igakuiselt ning investeeringust on võimalik väljuda portaali enda järelturul.

Tanel Orro: “Avangard on alustavale investorile hea toode, kuna maja asub heas asukohas ja on silmapaistva kontseptsiooniga. Arendaja on majas mõelnud praktilistele lisadele, mis maja üüriturul eristavad – nii on võimalik majasiseses pesumasinaruumis pesu pesta, jõusaalis trenni teha, aega veeta linnavaatega katuseterrassidel ning ratast hoida turvalises siseparklas. Korteri väiksus omakorda tähendab investori jaoks kõrgemat tootlust ja väiksemat riski.”

Jaak Roosaare, Scandium Kinnisvara partner ja investorsuhete juht: “Tervitame koostööd Reinvest24-ga. Nüüd on väikeinvestoril võimalus luksuslikku üürikinnisvarasse investeerida ka väiksemate summadega. See omakorda võimaldab oma portfelli hajutada ka väiksemate summade puhul.