26. juulil kell 18.00 toimub Nõmme Sotsiaalmajas IV korruse saalis (Pihlaka tn 12) üldplaneeringu tutvustamine, planeeringuga seotud küsimustele vastamine ning ettepanekute tegemine.

Linnaosavanema Tiia-Liis Jürgensoni sõnul toimus esimene üldplaneeringu teemaline koosolek juunikuus. Inimeste küsimustele vastas ja nende ettepanekuid kuulas linnaplaneerija Olari Kärmas Tallinna peaarhitekti büroost.

“20. juunil kogunesid Nõmme Kultuurikeskuse saali üldplaneeringu arutelule elanikud, kellele läheb korda nende kodulinnaosa tulevik. Oli meeldiv tõdeda, et hulk nõmmekaid võttis üleskutset arutelus osaleda tõsiselt ning kohale tuldi ettevalmistunult. Inimesed valdasid teemat ning ei piirdunud oma isiklike probleemidega, vaid valutasid südant kodutänava, asumi ning terve linnaosa pärast,“ lisas Jürgenson.

Planeeringuga on võimalik eelnevalt tutvuda ka www.tallinn.ee/est/ehitus/Nomme-linnaosa-uldplaneering või Nõmme Linnaosavalitsuses Vabaduse pst 77 ja Tallinna Linnaplaneerimisametis Vabaduse väljak 7.