Tallinna Ettevõtlusamet kutsub osalema messil MIPIM 2017, mis toimub 14.-17.03.2017 Cannes’is, Prantsusmaal.

Tallinn on messil osalenud koos ettevõtjatega kuuel järjestikusel aastal perioodil 2011-2016 eesmärgiga tõsta Tallinna ettevõtlus- ja investeerimiskeskkonna rahvusvahelist tuntust ning toetada ettevõtjaid rahvusvahelistumisel ja investeeringute kaasamisel ning aidata tõsta usaldust potentsiaalsete investorite, klientide ja partnerite hulgas.

Lisaks Tallinna linna esindusele on kaaseksponendina varasematel aastatel osalenud nii Riigi Kinnisvara, Tallinna Sadam, Mainor Ülemiste, Technopolis Ülemiste (Ülemiste City), Uus Maa Property Advisors, EstateGuru, Kaamos Kinnisvara, Pro Kapital Grupp, BPT Real Estate, Endover KVB, Ida-Virumaa Tööstusalade Arendus, Lumi Capital , E.L.L. Kinnisvara, Peetri Puit OÜ (Arcwood), Matek, Newsec Advisers EE, Eesti Arhitektuurikeskus, Allianss Arhitektid kui projekteerimisbüroo Esplan.

MIPIM on üks juhtivamaid rahvusvahelisi erialamesse, mis toob kokku mõjukaimad kinnisvara, arhitektuuri, kohaturunduse ja investeeringute ala asjatundjad üle maailma. Messil on parim võimalus tutvuda kontsentreeritult suure hulga kinnisvaraarendustega. Messi raames toimub kõigil päevadel konverents ja mitmed vastuvõtud, mis sisalduvad messipääsme hinnas. Osalejad kantakse andmebaasi, mis levib vähemalt 20 000 valdkonnas tegutseva professionaali seas.

Messil osalemine on tulemuslik, kui on piisav aeg eeltöö tegemiseks ja kohtumiste leppimiseks. Seepärast on soovitav messil osalemise otsus teha varakult ja sõlmida kaaseksponendi leping aegsasti. Ühisstendil osalemine annab võimaluse kasutada mugavat töökeskkonda, luua sidemeid ja saada nõuandeid messi korduvalt külastanud ettevõtjatega ning korraldada ja osa saada ühisstendil toimuvatest sündmustest.

Ühisstendil osalemiseks tuleb sõlmida kaaseksponendi leping Tallinna Ettevõtlusametiga, mis annab ühisstendi kasutusõiguse sh logo eksponeerimiseks, esitluste ja kohtumiste läbiviimiseks, info kuvamiseks ekraanil, infomaterjali esitlemiseks stendil, piiratud koguses turundusmaterjali transpordiks messile ja tagasi, materjalide ja üleriiete hoiustamiseks ühisstendi abiruumis.