Tallinna Linnaplaneerimise Amet korraldab koostöös Tallinna Ülikooli linnakorralduse magistriõppeõppekavaga järjekorras teise Skoone bastioni ja Balti jaama piirkonna töötoa.

Töötuba toimub 17. veebruaril kella 13-16 Tallinna Ülikoolis (Mare õppehoone, Uus-Sadama 5) ruumis M648. Üritus on järg septembris toimunud kolmepäevasele rahvusvahelisele arhitektide ja urbanistide töötoale, kus kaardistati ala võimalikud linnaruumilised lahendused piirkonna integreerimiseks ümbritseva linnaruumiga.

Seekord tutvustab Tallinna Linnaplaneerimise Ameti töörühm projektialale koostatud struktuurplaani eskiisi, mis on võtnud aluseks nii huvigruppide kohtumiste kui ka sügisese töötoa tulemusi. Struktuurplaan käsitleb projektiala linnaruumiliselt tervikliku ja sidusana ning kaardistab piirkonna funktsionaalsed jaotused ja avaliku ruumi arendamise võimalused. Tallinna ülikooli linnakorralduse magistrandid tutvustavad Skoone ala teemaliste rühmatööde peamisi tähelepanekuid ja järeldusi.

Korraldajad ootavad töötoast avatud diskussiooni ja ettepanekuid linnaplaneerijate koostatud struktuurplaanile, mis saab olema aluseks ühise kokkuleppe saavutamiseks ala väljaarendamisel.