Lasnamäe elamualade üldplaneeringu kohaselt on ette nähtud Priisle asumis aadressil Läänemere tee 42 (1,6 ha) haljasala rajamine. Käesolevaks ajaks on Priisle pargi eskiisprojekt ning OÜ Kivisilla on koostanud põhiprojekt on saanud ehitusluba ja Tallinna Kommunaalamet viis läbi ehitushanke. Pargi rajamine algab juba oktoobrikuus.

Tallinna linna 2017.a. I lisaeelarvega eraldati pargi I etapi väljaehitamiseks 300 000 eurot.

Pargi rajamise ajalugu on meie linnaosa jaoks unikaalne. Umbes aasta tagasi on algatusega rajada uus puhkeala pöördusid linnaosavalitsusse LasnaIdee aktivistid. Koostöös linnaosavalitsusega olid läbi viidud kohtumised kohalike elanikega, kes jagasid oma visiooni tulevasest pargist. Projekti järgi on kaupluse Maxima XXX taga kerkib multifunktsionaalne park, rajatiste hulgas on lava, spordiväljakud ning laste mänguväljakud, pingid ja haljastus.

«Priisle pargi rajamine on nüüd teoks saamas. Palun kannatust, suured asjad ei sünni üleöö. Mul on väga hea meel, et linnaosa arendamisel löövad kaasa ka lasnamäelased. Teeb rõõmu, et meil elavad tegusad ja initsiatiivikad inimesed. Juba varsti kerkib tühermaa asemele park, kus saaks aktiivselt veeta vaba aega värskes õhus,“ jagas oma mõtteid Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva.