AS-i Pro Kapital Grupp kontserni kuuluv OÜ Marsi Elu ja Oma Ehitaja AS sõlmisid 03. veebruaril 2021 lepingu kolme viiekordse hoonekompleksi ehitamiseks Kristiine City elukvartalisse. Kindrali Majad valmivad kahes etapis kogumaksumusega 20 miljonit eurot koos käibemaksuga.

Esimeses ehitusetapis valmib 2022. aasta suveks 129 korterit kahes hoones koos maa-aluse ja maapealse parklaga ning tänaseks on müüdud või broneeritud 91,5% korteritest. Suure nõudluse tõttu Kristiine City elamispindade järele otsustas OÜ Marsi Elu kiirendada arendamisprotsessi ja teavitas eelmisel nädalal Oma Ehitaja AS-i, et soovib alustada sõlmitud ehituslepingu teise etapi ehk kolmanda hoone ehitustöödega. Selles ehitusetapis ehitatakse 66 korteriga eluhoone, mille valmimine on planeeritud 2023. aasta veebruaris.

“Mul on väga hea meel näha, et Kindrali Majade arendus on inimeste poolt nii soojalt vastu võetud,“ ütles AS-i Pro Kapital Grupp juhatuse esimees Paolo Michelozzi. Tema sõnul on tegemist omanäolise ning erilise arendusega, mis seob kvaliteedi nii materjalides kui ehituses, eriilmelise arhitektuuri ning inimesekeskse lähenemise meeldivaks tervikuks.

Kindrali Majad kerkivad põneva ajalooga Kristiine City elukvartalisse, kus on ees ootamas Kristina Majad, uue elu saanud Tondi 51 kasarmuhoone, Marsi 6 loftid ning sellel kevadel valminud Ratsuri Majad. Kaasaegse ja skandinaavlasliku arhitektuuriga Kindrali Majad toovad Kristiine City’sse uutmoodi mitmekesisust – ühelt poolt on siin hooneid raamistav puude allee ning Brooklynile omased kõrged esimese korruse kodud või äripinnad, mis avanevad otse tänavaruumi. Teisalt on hoonete vahel avar ning privaatne viljapuude-, marjapõõsaste-, õdusate istumisnurkade- ning mängualadega hooviala, mis pakub rõõmu ja tegemist igaühele. Mitmekülgne Kindrali Majade arendus toob Kristiine City aedlinnalikku miljöösse kesklinnale omast meeleolu. Kindrali Majade hoonete ja maastiku arhitektideks on juhtivarhitekt Indrek Tiigi ning Allianss Arhitektid ning sisearhitektiks on Galina Burnakova.

Kristiine City on terviklik ning mitmekülgne elukeskkond Tallinna linna südames, kuhu kerkivad kaasaegse ilmega funktsionaalsed linnakodud. Aedlinlikust ning privaatsest Kristiine City’st on mugav ja lihtne liikuda igale poole jalgsi, jalgratta, auto kui ühistranspordiga. Kristiine City’st on kujunenud inimeste poolt kõrgelt hinnatud elupaik.

AS Pro Kapital Grupp (www.prokapital.com) on Baltikumi üks vanimaid kinnisvaraarendajaid, mis tegeleb kaasaegsete suuremahuliste elamukinnisvara projektide arendamisega Eesti, Läti ja Leedu pealinnades. Üle 25. aastase tegevusperioodi jooksul on Pro Kapital viinud lõpule üle 20 arendusprojekti müüdava kogupinnaga enam kui 250 000 ruutmeetrit. AS-i Pro Kapital Grupp aktsiad on noteeritud Nasdaq-i Tallinna Börsil ning võlakirjad Balti võlakirjade nimekirjas ja Stockholmi Börsil.

Oma Ehitaja AS-i (www.oma.ee) põhitegevuseks on hoonete ja rajatiste projekteerimine ning ehitamine peatöövõtu, projekteerimis-ehitustöövõtu või täisvastutusega projektijuhtimise meetodil, samuti kinnisvara- ning projektiarendus. Oma Ehitaja poolt ehitatud ja arendatud majades on leidnud kodu sajad rahulolevad korteriomanikud.