13. juunil, kinnitati River Breeze Residence´i ehituskonkursi lõpptulemused ning allkirjastati ehitusleping.

Riia Kliversala piirkonna uue korterelamu ehitajaks on ettevõte „LNK Industries”. Ehitus algab juulis ning ehitusperioodiks on 18 kuud, eeldatava valmimistähtajaga 2017. aasta talvel. Ehituslepingu maksumuseks on 12,6 miljonit eurot ilma käibemaksuta.

Konkursil osales 7 Lätis registreeritud ehitusettevõtet. Peatöövõtuleping sisaldab kogu ehitusmahtu koos nii tehnovõrkude ühenduste kui ranna-ala heakorrastusega.

River Breeze Residence, aadressil Kugu tn. 28, on esimene hoone Kliversala piirkonna hoonestusprojektis, mille arendajaks on AS Pro Kapital Latvia tütarettevõte AS Kliversala.7-korruselise hoone pindalaks on 12 850 m2 koos 2 maa-aluse parkimistasandiga. Kokku on kavandatud 48 korterit suurustega 56 kuni 316 ruutmeetrit. Käesolevaks hetkeks on allkirjastatud 8 eelmüügilepingut.

Iga korteril on terrass ning individuaalne energiasäästlik ventilatsioonisüsteem. Kõrgemate korruste korterites on ka sisseehitatud kaminad. Esimese korruse korterid on kavandatud ridaelamu stiilis kahel tasandil privaatse aiaga, luues eramaja tunnetuse Riia südalinnas.

Paolo Michelozzi, AS-i Pro Kapital Grupp juhatuse esimees: „Me teame Kliversala piirkonna tähtsust Riia jaoks ning arendame seda ala suure vastutustundega. Arhitektid on kavandanud hoonestuse ümbruskonda sulavana, planeerides katustele ning terrassidele ohtralt rohelust”.