Riigi Kinnisvara AS koostöös Haridus- ja Teadusministeeriumi ning Eesti Arhitektide Liiduga kuulutas välja Mustmäe (aadressiga Akadeemia tee 25) riigigümnaasiumi õppehoone arhitektuurivõistluse Tallinnas.

Mustamäe riigigümnaasiumi õppehoone ideekavanditelt ootame kunstilist kvaliteeti, funktsionaalsust ja vastavusust võistlusülesandele. Lisaks planeeringulist lahendust ja sobivust ümbritsevasse linnaruumi. Oluline on ekspluatatsioonikulude optimaalsus kompleksi elukaare jooksul ning ehitushinna vastavus püstitatud eesmärgile.

Žüriisse kuuluvad Indrek Riisaar Haridus- ja Teadusministeeriumist, Tallinna Linnaplaneerimise Ameti arhitekt Paco-Ernest Ulman, Eesti Arhitektide Liidust Reet Valk, Rasmus Tamme ja Terje Ong.

Ideekonkursi osalemistaotluste ja kavandite esitamise tähtaeg on 2. oktoober 2019 kell 15. Ideekonkursi preemiafond on kokku 36 000 eurot.

Ideekonkursil osalemiseks, teavituste saamiseks ja küsimuste esitamiseks läbi e-riigihangete keskkonna peavad osalejad avaldama oma kontaktandmed, registreerudes hangete keskkonnas aadressil https://riigihanked.riik.ee „hankes osalejad“ lehel.

Riigihange „Tallinna Mustamäe riigigümnaasiumi õppehoone arhitektuurivõistlus” on avaldatud riiklikus riigihangete registris, hanke viitenumber on 211807.