Kindlustus + haldusplatvorm + 24/7 dispetšer

Paljusid üürnikega seotud probleeme ja kindlustusjuhtumeid saab vältida.
Sageli me teame, kuidas peaks asju õigesti tegema, kuid kiirustades tulevad vead, kuupäevad ja kokkulepped ununevad, üleandmise akt jääb vormistamata ja lõpuks ongi tüli majas.

Miks on uus terviktoode parem kui lihtsalt kindlustamine?

Üüriäri riskid on madalamad tänu kvaliteetsele haldusele. Teiseks saad parema teenuse oma üürnikule ja kolmandaks – kindlustuskaitse ootamatuteks olukordadeks.

Kui midagi läheb valesti, siis kindlustusega asjade ajamine on mugav, sest kõik vajalikud dokumendid ja fotod on korralikult arhiivis.

Safely.ee üürikindlustuse kaitsed*:

*Kindlustusteenuse pakkuja on If P&C Insurance AS. Palun tutvuge teenuse tingimustega Safely.ee kodulehel, vajadusel konsulteerige asjatundjaga!

24/7 dispetšer

Iga üürileandja on saanud hilisõhtul üürnikult telefonikõne, et pliidil valgustus ei tööta, korteri võtmed ununesid Saaremaale või tõsisemal juhul, et mõni toru tilgub.

Safely.ee dispetšeriteenus on mõeldud selleks, et üürileandja ei peaks olema pidevas valmisolekus. Erakorraline abi, näiteks veelekke peatamiseks, on ööpäevaringselt kindlustatud ja lisatasuta.

Dispetšer haldab ka muid teateid peale probleemide – teenuste tellimused, infovahetus jms. Tegevused seatakse olulisuse järjekorda ning tegevusi hallatakse süstemaatiliselt.

Üürileandjale anname probleemist teada juba koos võimalike lahendusvariantide ja hindadega. Nii on lihtne otsustada.

Proovi järgi

safely.ee