Möödunud aastal Haabneeme südames avatud Viimsi Keskus ootab sel laupäeval kõiki meeleolukale sünnipäevapeole, kust ei puudu ka maitsev ning sõna otseses mõttes suurejooneline tort. Pidupäeva puhul esineb superstaarisaatest tuntud laulja Mikk Mäe, lisaks on külastajatele mitmeid üllatusi ning eripakkumisi.

Keskuse turundusjuhi Piret Kulli sõnul on esimene aasta möödunud kiirelt ning meeleolukalt. “Viimsi Keskus on kohalike poolt väga hästi vastu võetud, mida kinnitab suur külastajate arv – aastaga on keskuses käidud üle 1,7 miljoni korra,” sõnas Kull. “Siia tullakse nii igapäevaseid oste sooritama, mitmesuguseid teenuseid kasutama kui ka meeleolukalt aega veetma – teisel korrusel asuvad söögikohad, lastekeskus ning bowlingu- ja piljardisaal on väga populaarsed.”

Viimsi Keskuse 1. sünnipäeva tähistatakse sel laupäeval, 13. augustil kell 11-16. Päeva juhib Kristjan Annuk, lauludega astub üles Mikk Mäe (kell 13 ja kell 14). Keskuse kauplused teevad sünnipäeva puhul mitmeid eripakkumisi ning üllatusi. 200-kilone tort lõigatakse lahti ning jagatakse kõikidele külastajatele laiali kell 12.

2015. aastal 13. augustil avatud Viimsi Keskuse suurimateks üürnikeks on Selver ning My Fitness spordiklubi, lisaks asuvad seal erinevad söögi- ja meelelahutuskohad, kauplused ja teenuspakkujad.

Tallinna Kaubamaja Grupi ASi (http://www.tkmgroup.ee) kuuluvad lisaks Viimsi Keskusele Kaubamaja AS, Selver AS, Selver Latvia SIA, Kulinaaria OÜ, Viking Security AS, Tallinna Kaubamaja Kinnisvara AS, Tartu Kaubamaja Kinnisvara OÜ, SIA TKM Latvija, KIA Auto AS, AS Viking Motors, KIA Auto UAB, Forum Auto SIA, TKM Auto OÜ, OÜ TKM Beauty, OÜ TKM Beauty Eesti, AS TKM King ning Rävala Parkla AS. Tallinna Kaubamaja Grupi konsolideeritud auditeeritud müügitulu oli 555,4 miljonit eurot ja puhaskasum on 22,1 miljonit eurot. Ettevõtte aktsiad on alates 1996. aastast noteeritud Tallinna Börsil. 2015. aastal töötas grupi ettevõtetes keskmiselt 3 946 inimest.